Snakk med oss

Vi har ingen besøksadresse, men avtaler gjerne møte ute. For post/faktura send til mail.

Generelle henvendelser:
Info@erfaringssentrum.no
+47 917 93 720

Økonomi/Faktura:
faktura@erfaringssentrum.no

Styret:
Du kan kontakte hvert enkelt medlem i styret direkte (e-postaddresser nedenfor)
eller sende en samlet e-post til styret@erfaringssentrum.no.

Kontaktpersoner

Torbjørn Mohn-Haugen

Torbjørn Mohn-Haugen

Styreleder

Følger opp styret og daglig drift av organisasjonen.

E-post: torbjorn@erfaringssentrum.no
Telefon: 917 93 720

Marius S. Pettersen

Marius S. Pettersen

Nestleder

Har tidligere bistått organisasjonen frivillig gjennom drift av konferansen Sterkere Sammen og rådgivning. Ble valgt som nestleder på årsmøtet 2019.

E-post: marius@erfaringssentrum.no
Telefon: 41493334

Styret

Torbjørn Mohn-Haugen, Styreleder 
torbjorn@erfaringssentrum.no

Marius S. Pettersen, Nestleder
marius@erfaringssentrum.no

Lene Amina Tufte, Styremedlem
lene@erfaringssentrum.no

Stine Dahl-Johansen, Styremedlem
stine@erfaringssentrum.no

Ove Vestheim, Styremedlem
ove@erfaringssentrum.no

Muhammed Elfstrom, Styremedlem
muhammed@erfaringssentrum.no

På alle våre styremøter har vi en åpen plass til den første som melder seg. Du kan lese vedtektene til organisasjonen her (PDF-dokument).